אנחנו התחדשנו, עכשיו תורכם- מינימום הזמנה 500 ש''ח
חייגו עכשיו 053-9385948
אנחנו התחדשנו, עכשיו תורכם- מינימום הזמנה 500 ש''ח
השאירו פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 053-9385948
שקיות נייר חלקות

שקיות נייר חלקות

קטגוריות

השקית שאיתה הלקוח יוצא מהעסק יכולה לספר לא מעט על העסק שלכם. עליכם תמיד לזכור כי ברוב המקרים הלקוח עוד יסתובב עם השקית בכל מיני מקומות. השקית אמורה להיות זאת שתעשה את העבודה הקשה עבורכם. אז למה יש עסקים שמעדיפים לרכוש שקיות נייר חלקות? יש כמה סיבות שאולי ישכנעו אתכם גם לעשות זאת. כמו שאמרנו לעיתים הבחירה הזאת היא הבחירה שתביא איתה את ההבדל. רוצים לרכוש שקיות לעסק שלכם? הצוות של עבודי אריזות כאן על מנת לסייע.

 • שקיות נייר חלקות מבית אחים עבודי
  שקיות נייר צבעוני חלק
  1.40
  לצפייה
 • שקית נייר לבנה מעבודי אריזות
  שקיות נייר לבן חלקות
  1.38
  לצפייה
 • שקית נייר חומה מעבודי אריזות
  שקיות נייר חום חלק
  1.20
  לצפייה

שקיות נייר חלקות לצד שקיות ממותגות

הבחירה לא חייבת להיות בין שקיות ממותגות לבין שקיות חלקות. יש כאלה שבוחרים לשלב בין השקיות השונות על מנת להשאיר את הכוח בידיים שלהם. יכולים להיות מקרים שבהם הם יעניקו ללקוח שקית ממותגת ולעיתים שקית חלקה. ברגע שיש היצע אפשרויות, כל בעל עסק עושה את הבחירות שמבחינתו הן הכי נכונות. בסוף תמצאו את הנוסחה שהיא הנוסחה שתקדם את העסק שלכם קדימה.

אידיאלי לעסקים קטנים בתחילת הדרך

אין לכם את התקציב הנדרש על מנת לרכוש שקיות ממותגות? זה לא אומר שאתם צריכים להתפשר. תוכלו לרכוש עבור הלקוחות שקיות נייר חלקות במגוון רחב של צבעים. ברגע שהלקוח יקבל שקית מיוחדת ולא ממותגת הוא יתייחס אליה כאילו היא ממותגת. בסופו של יום אתם תרצו לראות את העסק שלכם ומנפץ את כל השיאים שאליהם הוא כבר הגיע. עסק קטן יכול לצמוח בקצב מסחרר, הרבה יותר מהר ממה שנדמה לכם. העסק הקטן שלכם יכול להפוך לעסק גדול במיוחד.

שקיות שאף אחד לא מתעלם מהן

כאשר אנו מדברים על שקיות נייר חלקות, לא מדובר על שקיות סטנדרטיות. מדובר על שקיות שיכולות להגיע במגוון רחב של צבעים, כאלה שתוספות את העין. אז אומנם אין עליהם מיתוג, אך הן עדיין כאלה שאף אחד לא יתעלם מהן. אם ישאלו את הלקוח מאיפה השקית, הוא מיד יספר שהוא רכש בעסק שלכם. שקיות שמשאירות חותם הן שקיות שיכולות לעשות עבודה מעולה מבחינתכם. הן יכולות לסייע לכם לעשות את הפרסום שאתם כל כך רוצים לבצע בעצמכם.

שקיות נייר חלקות ניתנות למיתוג בעתיד

לא מעט עסקים עדיין לא החליטו איך לבצע את המיתוג של העסק שלהם. אך זה לא אומר שעד שתהיה החלטה הם צריכים להתפשר מבחינת איכות השקיות. כבר עכשיו אפשר להזמין דרך חברת עבודי אריזות שקיות חלקות העשויות מנייר. את השקיות האלה ניתן למתג גם בהמשך, ולא חייב למתג אותן על המקום. אתם תוכלו לרכוש כמות גדולה של שקיות ולפעול בהתאם למה שקורה בשטח. הכי חשוב שהלקוחות לא יראו כי משהו קורה. ברגע שתחליטו לבצע את המיתוג יהיה ניתן להוציא זאת לפועל.