השאירו פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 053-5853917
שקיות

שקיות

שקיות לעסקים יכולים לעשות את ההבדל בין חווית רכישה מוצלחת לבין חווית רכישה כושלת, לכן בתור בעלי עסק עליכם לחשוב על חווית הרכישה של הלקוח מתחילתה ועד סופה. המטרה היא לספק ללקוח את התחושה הכי טובה, כשבעתיד הוא יגיע לרכוש שוב. לא מעט לקוחות שמקבלים רושם חיובי על עסק מסוים, יגיעו לרכוש בו פעם נוספת. יש לקוחות שהופכים להיות לקוחות קבועים של עסק רק בגלל שהוא סיפק להם חווית רכישה אולטימטיבית. מדוע השקית שנראית על פניו פשוטה יכולה להיות פרמטר כל כך חשוב לעסק? אל תגידו לא ידעתם, מהיום אפשר לרכוש את השקיות לעסק שלכם דרך חברת מרכז האריזות. 

 • שקיות קרטון

  שקיות קרטון

 • שקית ממותגת מרכז האריזות

  שקיות ממותגות

 • שקיות נייר

  שקיות נייר

 • שקיות גופיה

  שקיות גופיה

 • שקיות בלדרות

  שקיות בלדרות

 • שקיות אל בד

  שקיות אל בד

 • שקיות צלופן

  שקיות צלופן

 • שקיות דליה

  שקיות דליה

 • שקיות אשפה

  שקיות אשפה

שקיות לשמירה על המוצר

לעיתים, הלקוחות רוכשים מוצרים בסכום לא מבוטל, כזה שמחייב אתכם לדאוג להם. השקיות יכולות לשמור על המוצר ולאפשר ללקוח לקחת אותו בבטחה לכל מקום. זה לא משנה בדיוק לאן הלקוח מתכנן ללכת וכמה זמן ההליכה עומדת להימשך. אתם מבחינתכם תרצו לדעת כי המוצר שהלקוח רכש ממיטב כספו ישמר באמצעות השקית שסיפקתם ללקוח. כך לא תמצאו את עצמכם מתמודדים עם לקוחות מתוסכלים שלא הספיקו להנות מהמוצר.

בתור בעלי עסק, תרצו לבחון אפשרויות שיווק שונות שנמצאות על הפרק. קיימות לא מעט אפשרויות שיווק כאשר לכל אחת יש את היתרונות ואת החסרונות שלה. שקיות הן כלי שיווקי מעולה, כזה שיכול לעשות עבודה מעולה. כאשר הלקוח מסתובב עם שקיות ממותגות במקומות שונים הוא עושה לכם עבודה מעולה. פתאום לקוחות פוטנציאליים אחרים יכולים להיחשף למוצר עם הלוגו של העסק שלכם. מכאן תוכלו למצוא את עצמכם במצב שבו שקית פשוטה לכאורה- עושה עבודת שיווק יוצאת מן הכלל. שקיות ממותגות מוסיפות את אותו אפקט של הייחודיות של העסק.

שקיות משאירות רושם חיובי 

אם יצא לכם לבקר בעסקים שונים לאחרונה בוודאי ראיתם כי כבר מזמן לא משתמשים באריזות פשוטות. כל עסק מנסה לרכוש את השקית הכי מרשימה על מנת להשאיר רושם טוב על הלקוח. הרי בנוסף למוצר שאותו הלקוח רכש, הוא יוצא מהעסק שלכם עם מוצר ארוז. השקית אמורה להיות כזאת שלא תגרום ללקוח לקבל רושם לא טוב על העסק. שקית איכותית עושה עבודה מעולה, כזאת שאולי תפתיע גם אתכם.

בואו נודה על האמת, שקיות הן כבר מזמן לא מותרות בהקשר של עסקים. כל עסק חייב לעמוד בציפיות של הלקוחות על מנת שהם לא יתאכזבו. אם הלקוח יתאכזב, הוא ככל הנראה לא יחזור לרכוש באותו העסק בתקופה הקרובה. אריזות הן דבר בסיסי שאותו הלקוח דורש לקבל. אם הלקוחות שלכם לא יקבלו אותן, הם אוטומטית יתאכזבו מהשירות. גם אם המוצר שהם קיבלו עלה מעל לציפיות שלהם, מה שהם יזכרו זה את חווית האריזה. לא חבל שתיפלו דווקא על הדברים הקטנים?