השאירו פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 053-5853917
קופסאות ממותגות

קופסאות ממותגות

הגעתם למסקנה כי אתם מוכרחים לרכוש קופסאות ממותגות לעסק? אם העסק שלכם רוצה לשדר יוקרה, הוא יהיה חייב לתת ללקוחות את כל הסיבות להיות מרוצים. הקופסאות האלה יכולות לעשות עבודה מעולה, עבודה שאף מוצר אחר לא יכול לעשות. ברגע שהלקוח מקבל את המוצרים בתוך קופסא מיוחדת, הוא אוטומטית יסתכל על העסק בצורה קצת שונה. לעיתים שווה להרוויח קצת פחות על מנת להשאיר על הלקוח רושם טוב. בסוף הלקוח ימצא את עצמו חוזר לחנות שלכם גם בעתיד.

 • קופסא_ריבוע_3_יחידות-

  קופסאות ממותגות ומעוצבות עם סרט סיטן

  52.90
  לצפייה
 • לב_PVC_3_יחידות_אדום-

  סט קופסאות ממותגות PVC שקופות קרטון מעוצבות בצורת לב

  46.90
  לצפייה
 • קופסה_2_יחידות_קרם-זהב.

  קופסאות קרטון מעוצבות 2 יחידות

  46.90
  לצפייה
 • שלישיה_פרחים-

  סט 3 אריזות קרטון מעוצבות

  40.90
  לצפייה
 • קופסא_אדום_עם_מגירה-

  קופסאות קרטון מעוצבות למתנה ואחסון

  52.90
  לצפייה
 • סט 3 אריזות ממותגות קרטון מעוצבות דמוי ספר

  סט 3 קופסאות ממותגות קרטון דמוי ספר

  40.90
  לצפייה

רכישת קופסאות ממותגות במקום עם קבלות מוכחות

אין סיבה שתעשו החלטות פזיזות כאשר אתם בוחרים קופסאות לעסק שלכם. תזכרו כי הקופסאות הללו אמורות להיות רלוונטיות למשך תקופה ארוכה. לעיתים הן יהפכו להיות מזוהות עם העסק שלכם, ולא תוכלו לבצע את ההפרדה. לכן מראש תחפשו חברה שמגיעה אליכם עם קבלות מוכחות. כלומר כזאת שמוכנה להראות לכם קופסאות שונות שהיא ייצרה על פי דרישה של עסקים אחרים. כך תוכלו לראות באופן מוחשי את הסחורה שאותה תוכלו לקבל. אין סיבה שתבצעו עסקה עם חברה שלא מראה לכם מוצרים קיימים.
ברגע שתתחילו לתת ללקוחות שלכם קופסאות ממותגות בנוסף לקופסאות קרטון מעוצבות, לא תוכלו לעשות הפסקה. ברגע שייגמרו לכם הקופסאות בעסק, לא תוכלו להמשיך לבצע עסקאות. מהסיבה הזאת עליכם לבחור בחברה שתהיה מסוגלת לעמוד בקצב שלכם. חברה שלא תעמיד אתכם במצב שבו לא תוכלו לספק קופסאות ללקוחות שלכם. כי ברגע שלא תוכלו להביא ללקוחות קופסאות, העבודה כולה תיעצר. לעיתים יהיה לכם מאוד קשה להניע את העסק שוב, ותמצאו את עצמכם בקשיים. לכן מוטב לבצע תיאום ציפיות גם בנושא הספציפי הזה על מנת שלא תצטערו על הבחירה.

קופסאות ממותגות איכותיות

אומנם אתם לא אלה שמייצרים את הקופסאות, אך הקופסאות מייצגות את העסק שלכם. תזכרו תמיד כי כאשר הלקוח מקבל את הקופסא הוא ישר אמור לקבל רושם עליכם. עוד לפני שהוא רואה את המוצרים, הוא אמור מן הסתם לפתוח את האריזה. לכן תבחרו בחברה המייצרת את הקופסאות הממותגות באיכות גבוהה על כל המשתמע מכך. כך הלקוחות יבינו כי לא רק הקופסא באיכות גבוהה אלא גם המוצרים שנמצאים בתוכה.
נדגיש כי מחיר זול אמור להדליק לכם נורות אדומות עקב איכות המוצר. אך תוכלו למצוא חברות המייצרות קופסאות איכותיות במחיר עממי. כזה שתוכלו לעמוד בו, ולא תצטרכו להצטער בכל פעם שתבצעו הזמנה. אם הקופסאות יתאימו לעסק שלכם, תבצעו את ההזמנה באופן קבוע. עליכם לוודא כי הרכישה של הקופסאות תהיה רכישה שתוכלו לבצע אותה לאורך זמן. אם לא, מוטב כי תבצעו השוואת מחירים בין חברות שונות. רוצים ללכת על בטוח? זה הזמן להזמין אריזות וקופסאות ממותגות דרך מרכז האריזות.