השאירו פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 053-5853917
אריזות ממותגות

אריזות ממותגות

העלות של אריזות ממותגות היא לא עלות נמוכה, אך בראייה קדימה שווה לכם להשקיע. לא מעט עסקים מוותרים על האפשרות הזאת ובסוף משלמים על כך ביוקר. יש לכם הזדמנות לעשות החלטה שתטיס את העסק שלכם קדימה. האריזות הממותגות רלוונטיות הן עבור עסקים גדולים והן עבור עסקים קטנים. אם עדיין יש לכם ספקות או סימני שאלה שווה לכם להיות בטוחים. כל החלטה שתעשו חייבת להיות כזאת שתהיו בטוחים לגביה. כיצד אריזה ממותגת לעסק יכולה לעשות את העבודה מבחינתכם?

 • סט 3 אריזות ממותגות קרטון מעוצבות דמוי ספר

  סט 3 קופסאות ממותגות קרטון דמוי ספר

  40.90
  לצפייה
 • שקיות ניילון ממותגות

  אריזות ממותגות מניילון

  לצפייה
 • שקיות ניילון איכותי עם לוגו

  אריזות ממותגות מניילון איכותי עם לוגו

  לצפייה
 • שקיות ניילון עם לוגו

  אריזות ממותגות עם לוגו לעסק שלך

  לצפייה
 • שקיות נילון עם הדפסה

  שקיות נילון עם הדפסה

  לצפייה
 • שקיות נילון ממותג

  שקיות נילון ממותג

  לצפייה
 • שקיות ניילון ממותגות ומודפסות

  שקיות ניילון ממותגות ומודפסות

  לצפייה
 • שקיות ניילון נוחות עם לוגו

  שקיות ניילון נוחות עם לוגו

  לצפייה
 • אריזות קרטון מעוצבות

  אריזות קרטון מעוצבות

  לצפייה

אריזות ממותגות עושות לכם סדר

ברגע שאתם משלבים אריזות עם מיתוג אישי, אתם עושים לעצמכם סדר. כלומר כל המוצרים השונים יהיו מסודרים בתוך אריזות שונות, וזה יחסוך בלגן. ברגע שכל המוצרים מפוזרים בכל פינה זה עלול לגרום לכך שתאבדו את הכיוון. מוטב לכם כי המוצרים שאתם מספקים ללקוחות יהיו מסודרים באריזות. פתאום תוכלו לראות איך השליטה על כל מה שקורה בעסק נמצאת בידיים שלכם. הבלגן לא קיים, ולכן לא תמצאו את עצמכם הולכים לאיבוד על כל המשתמע מכך.
המשימה הכי חשובה שלכם תהיה להשיג יתרון על פני המתחרים שלכם. לעיתים המאבק מול המתחרים יהיה מאבק לא פשוט, כזה שתצטרכו לנצח אותו בדברים הקטנים. שילוב של אריזות ממותגות ושקיות ממותגות בתוך העסק יאפשרו לכם להביא את האקס פקטור הרצוי. פתאום הלקוחות יראו כי אתם משקיעים יותר בהשוואה לכל אחד מהמתחרים האחרים. הלקוחות לא מתעלמים מהמאמץ שלכם לתפוס את תשומת הלב שלהם. כל עוד האריזות יראו טוב, אין סיבה שהם לא יבצעו את הרכישה דרכם. כל מי שיראה את האריזה הממותגת מיד יבין כי העסק שלכם בנויה בצורה שונה.

אריזות ממותגות עושות עבודת פרסום

באמצעות האריזות הממותגות והשקיות הממותגות תוכלו להציע ללקוחות שלכם כל מיני מבצעים מיוחדים. אתם קובעים אילו מוצרים מבין המבחר הקיים תרצו להכניס אל תוך האריזה, ולמכור אותם במחיר משתלם. זוהי יכולה להיות דרך מעולה למכור כל מיני מוצרים שקשה למכור אותם לבד. ברגע שהם מגיעים בתוך אריזה ממותגת עם עוד מוצרים אחרים הסיפור הוא סיפור שונה. כמובן שגם תוכלו לתת מחיר אטרקטיבי למי שיקנה את האריזה בדיוק כמו שהיא.
כמו שקיות ממותגות, גם האריזות יכולות לסייע לכם בכל מה שקשור לפרסום. את המיתוג תצטרכו לעשות בצורה ברורה כך שאף אחד לא יצליח לפספס אותו. האריזה הממותגת תביא לכך שכל מי שיראה אותה יזכור את השם של העסק שלכם. יכול להיות כי תתחילו לקבל טלפונים מכל מיני לקוחות שראו את האריזה. כאשר המיתוג הוא נכון והאריזות הן איכותיות, אין סיבה שהן לא יעשו את העבודה הקשה. אתם מבחינתכם תוכלו לחסוך בכל מה שקשור להוצאות הפרסום. סלקטד אריזות מציגים מבחר רחב של אריזות ממותגות באיכות הטובה ביותר ללא תחרות.