חדש! משלוח חינם בהזמנה של 500 ₪ ומעלה
חייגו עכשיו 053-9385948
חדש! משלוח חינם בהזמנה של 500 ₪ ומעלה
השאירו פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 053-9385948
אריזות קרטון מעוצבות

אריזות קרטון מעוצבות

קטגוריות

על מנת שתוכלו לרכוש אריזות קרטון מעוצבות לעסק יהיה עליכם להכיר את שלבי היצור. הרי לא מספיק שתרכשו את המוצר, מוטב כי תבינו בדיוק מה עומד לצפות לכם. מוטב כי תכינו אתכם לכל תרחיש אפשרי, על מנת תשיגו את מבוקשכם. האריזות הממותגות יכולות להביא איתן תרומה גדולה מאוד עבור העסק. לאחר שתכירו את השלבים תוכלו לפנות לחברת עבודי אריזות על מנת לבצע רכישה. רכישה של אריזות קרטון איכותיות בהתאמה אישית עבור העסק שלכם.

 • אריזות מקרטון מעוצבות
  אריזות קרטון מעוצבות
  לצפייה
 • קופסת קרטון בצורת דוב
  קופסת קרטון מעוצבת בצורת דוב
  29.90
  לצפייה
 • קופסת קרטון מעוצבת לבנה
  קופסאות קרטון מעוצבות עם סרט סיטן
  52.90
  לצפייה
 • 3 קופסאות קרטון מעוצבות
  סט 3 קופסאות קרטון מעוצבות עם פס זהב
  40.90
  לצפייה
 • קופסת קרטון מעוצבת בצורת לב
  סט קופסאות קרטון מעוצבות בצורת לב
  46.90
  לצפייה
 • קופסה ורודה מעוצבת
  קופסת קרטון מעוצבת בצורת משושה
  40.90
  לצפייה
 • קופסת PVC בצבע ורוד
  קופסאות קרטון מעוצבות 2 קומות
  40.90
  לצפייה
 • קופסאות מעוצבות מבית עבודי אריזות
  קופסאות קרטון מעוצבות 2 יחידות
  46.90
  לצפייה
 • קופסה מעוצבת דגם פרחים
  סט 3 קופסאות קרטון מעוצבות
  40.90
  לצפייה
 • קופסת תכשיטים בצבע אדום
  קופסאות קרטון מעוצבות למתנה ואחסון
  52.90
  לצפייה
 • אריזות קרטון מעוצבות דוגמת ספר
  סט 3 אריזות קרטון מעוצבות דמוי ספר
  40.90
  לצפייה

לאן ולמי מיועדות אריזות קרטון מעוצבות?

כל עסק מייצר אריזות מסיבות כאלה ואחרות. על מנת שיהיה ניתן לייצר מוצר שימושי, חובה להבין את הייעוד שלו. אם לאאריזת קרטון מעוצבת לעוגות תבחרו את הייעוד של המוצר, לא יהיה ניתן לייצר אותו ברמת דיוק מקסימלית. לכן מראש מוטב כי תחליטו מה תרצו לעשות עם אריזות הקרטון. כלומר אילו מוצרים תרצו לאחסן בתוכם, על מנת שיהיה ניתן לייצר אריזות עוצרות נשימה. כאלה שלא רק יהיו אריזות ממותגות מרשימות, אלא גם שימושיות במיוחד. תגיעו מוכנים ככל האפשר לקראת הרכישה זה עשוי להקל עליכם מאוד את העבודה בהמשך.

השלב הבא יהיה להחליט על תקציב ועל כמות אריזות רצויות. מוטב כי תבינו בדיוק מהי היכולת שלכם, על מנת שלא תמצאו את עצמכם נכנסים לבעיות. אם לא תקבעו את התקציב מראש, תמצאו את עצמכם מבזבזים זמן יקר על שטויות. ברגע שיש לכם כמות רצויה ביחד עם תקציב מקסימלי יהיה ניתן לבצע את ההתאמות הדרושות. הרי העלות של אריזות קרטון מעוצבות יכולה להשתנות לא מעט. ניתן לדאוג כי בסופו של יום תשלמו בדיוק מה שאתם יכולים לשלם. אין סיבה שתסבכו את עצמכם עם הוצאות מיותרות.

גודל אריזות הקרטון המעוצבות

עדיין אי אפשר לשווק את האריזות, למרות אתם כבר בשלבים הסופיים. שלב נוסף שצריך לעבור אותו הוא השלב שבו תקבעו את הגודל של האריזות. הרי האריזה צריכה להיות בגודל מספק עבור המוצרים שלכם. אם אתם מוכרים מוצרים גדולים ורחבים מוטב כי האריזה תהיה מותאמת לכך. אחרי שתסבירו לאנשי המקצוע מה הגודל של המוצרים יהיה אפשר להחליט על הגודל של האריזות. זוהי הסיבה שבגללה אריזות קרטון לעסק לא עושים בכל מקום.

השלב האחרון בדרך להשקת אריזות קרטון מעוצבות הוא בחירת העיצוב. את העיצוב תוכלו לעשות ביחד עם מעצב מוסמך או דרך עבודי אריזות שמספקת את השקיות. אך מבחינתכם אתם צריכים לדעת כי העיצוב של האריזות יעשה את העבודה. הוא אמור לשוק את העסק בכל מיני מקומות בהם ירצו לפתוח את האריזה. אם העיצוב יהיה מספיק בולט לעין, תוכלו מיד לגייס לקוחות חדשים. זה מה שהופך את העיצוב להיות פרמטר חשוב מאין כמותו.