השאירו פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 053-5853917
קופסאות עגולות

קופסאות עגולות

לא בכל יום יוצא לכם להגיע למצב שבו אתם רוכשים קופסאות עגולות לעסק. אחד מהדברים החשובים ביותר בעת רכישת קופסאות לעסק הוא תכנון נכון. הרי לא תרצו למצוא את עצמכם במצב שבו תעשו טעויות קריטיות. אז רגע לפני שאתם מבצעים רכישה, זה מה שאסור לכם לשכוח. את כל הטיפים וההמלצות שכתובות כאן תוכלו ליישם בכל רכישה ובכל זמן. רוצים ללכת על בטוח? הזמינו את הקופסאות דרך חברת מרכז האריזות המתמחות בייצור קופסאות לכל מטרה.

 • עגול_שחור-r

  קופסאות עגולות 2

  46.90
  לצפייה
 • קופסא_זהב_2_יחידות-

  עגולות חלקות

  40.90
  לצפייה
 • קופסה_עגולה_עם_סרט_סיטן-

  קופסאות עגולות בעיצוב מעוינים

  40.90
  לצפייה
 • קופסא_עיגולה_PVC_אדום-

  קופסאות עגולות PVC שקופות

  64.90
  לצפייה
 • קופסא_עגולה_פפיונה-

  סט 3 קופסאות עגולות עם פפיון

  40.90
  לצפייה
 • קופסאות_6_יחידות-

  סט קופסאות עגולות 6 יחידות

  70.90
  לצפייה

מהו הייעוד של אותן קופסאות עגולות?

קופסאות עגולות מרכז האריזות

כל עסק מוצא את עצמו עושה שימוש אחר בקופסאות. יש כאלה שנותנים את הקופסאות לעובדים ואחרים נותנים אותם ללקוחות. על מנת שיהיה אפשר לייצר את הקופסא המושלמת חובה להבין את הייעוד שלה. לכן מראש יהיה עליכם להבין עם עצמכם את הייעוד של הקופסא. נדגיש כי לקופסא אחת יכולים להיות מספר ייעודיים, ויהיה צריך לקלוע לכל הייעודים ביחד. אך הכי חשוב שלא תפספסו ייעוד כזה או אחר, כי בסוף הקופסא עלולה שלא להתאים.
יש כאלה שרוכשים קופסאות עגולות בסיטונאות בדומה לשקיות קרטון, אחרים רוכשים אותן בכמויות קטנות. אך הכמות נקבעת לרוב בהתאם לתקציב שיעמוד לרשותכם לטובת הרכישה. אם לא יעמוד לרשותכם תקציב מספיק זה עלול להיות בעוכריכם. תזכרו כי קופסא איכותית חייבת להיות קופסא שהעלות שלה תהיה בהתאם. עלות נמוכה לרוב מעידה על קופסאות באיכות ירודה. לכן אנו מציעים לכם להשקיע קצת יותר על מנת שלא תתאכזבו. הרי לא בכל יום אתם רוכשים קופסא לעסק, ומוטב כי היא תהיה הכי טובה שיש. אך מבלי שתגדירו תקציב יהיה מאוד קשה להתקדם.

אילו מוצרים אמורים להיכנס לקופסא?

חובה לקחת בחשבון את כל הפרמטרים השונים בעת הייצור שלה. התכנון של האריזה חייב להיות כזה שפשוט קולע בול. קופסאות עגולות יכולות לשמש לכל מיני צרכים, ואליהן ניתן להכניס מוצרים שונים. על מנת שהאריזה תהיה בגודל הנכון חובה לדעת אילו מוצרים נכנסים אליה. כך תוכלו לדעת כי האריזה תהיה כזאת שתספק לכם את הסחורה. אם יש לכם ספק, תמיד טוב לרכוש קופסאות שהן קצת יותר גדולות.
העניין האחרון שתצטרכו לתת עליו את הדעה הוא אופן הפתיחה והסגירה של הקופסא. הרי קופסאות בצורה עגולה ניתן לפתוח ולסגור בכל מיני שיטות ובכל מיני צורות. אתם בוודאי תרצו כי הקופסא שלכם תיסגר או תיפתח בצורה ייחודית ושונה. לכן תצטרכו לתת את כל הדגשים עוד בשלב המקדים של התכנון. כך יהיה אפשר לתת לכם את הקופסא שתענה על כל הרצונות שלכם. אם הקופסא לא תהיה הקופסא המושלמת, לא תוכלו להנות מיתרונותיה.  אצלנו, בסלקטד אריזות תמצאו מבחר רחב של קופסאות עגולות באיכות מעולה.