אנחנו התחדשנו, עכשיו תורכם- מינימום הזמנה 500 ש''ח
חייגו עכשיו 053-9385948
אנחנו התחדשנו, עכשיו תורכם- מינימום הזמנה 500 ש''ח
השאירו פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 053-9385948
אודות

אודות

חברת עבודי אריזות הוקמה לפני למעלה מ-30 שנה על מנת לספק פתרונות אריזה לעסקים. כאשר המטרה המרכזית של החברה היא להציע את כל מוצרי האריזה תחת קורת גג אחת. המשמעות היא שכל בעל עסק שמחפש מוצר אריזה כזה או אחר יכול לפנות אלינו. הצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם על מנת להפוך את החלום שלכם למציאות. הרי מאחורי כל עסק עומד חלום קטן שחייב לבוא לידיי ביטוי. זה בדיוק מה שאנו עושים בעבודי אריזות, וזה בדיוק מה שאנו נאפשר לכם לבצע. תוכלו לראות איך העסק שלכם עולה על דרך המלך בכל היבט אפשרי.

אספקת מוצרי אריזה לכל הארץ

זה לא משנה היכן העסק שלכם נמצא, אנו מבטיחים להגיע רק אליכם. לכל בעל עסק מגיעה האפשרות להציע ללקוחותיו את מוצרי האריזה הכי איכותיים שיש. מהסיבה הזאת אנו מאפשרים לכל בעל עסק לפנות אלינו על מנת לקבל את הטוב ביותר. כבר אחרי התנסות אחת בלבד תבינו כי אצלנו מוצרי אריזה זה לא עניין של מה בכך. לרוב אריזות הן אלה שמייחדות את העסק שלכם בהשוואה לכל המתחרים. ברגע שנגיע עד לפתח העסק שלכם, לא תצטרכו להתאמץ יתר על המידה. רק לבצע את ההזמנה בכל פעם שנגמרים לכם מוצרי האריזה.

מוצרי-אריזה-מבית-עבודי-אריזות

יחס אישי לכל עסק

החשיבות של אריזות לעסק היא חשיבות קריטית, לעיתים היא תעשה את כל ההבדל. אם לא תעמידו לרשות העסק שלכם מוצרי אריזה איכותיים, זוהי עשויה להיות בעיה בהמשך. אצלנו בעבודי אריזות כל עסק מקבל יחס אישי והתאמה אידיאלית לדרישות שלו. אנו נלמד להכיר את העסק שלכם ואת הסיפור שעומד מאחוריו. אחרי שנרגיש שאנו מכירים את העסק על בוריו, נוכל להעמיד לרשותכם מוצרי אריזה איכותיים. כאשר כל מוצר יהיה כזה המותאם באופן אישי אליכם. לא תוכלו למצוא עוד פתרונות אריזה דומים באף עסק אחר ובטח שלא בעסקים המתחרים.

מוצרי אריזה איכותיים ללא פשרות

מוצרי האריזה שאותם תספקו ללקוחות אמורים להעיד על העסק שלכם. מוצרי אריזה לא איכותיים עלולים להרחיק את הלקוחות מלפנות אליכם בעתיד. מהסיבה הזאת אינכם יכולים לקחת סיכונים ואינכם יכולים לעשות טעויות. אנו בעבודי אריזות מבינים את גודל האחריות, ואנו עומדים בה בגבורה למעלה מ-30 שנה. מוצרי האריזה שאנו מספקים ללקוחותינו הם מוצרי האריזה הכי איכותיים שיש. כל מוצר מיוצר מחומרי הגלם הכי איכותיים על מנת שתוכלו להשאיר רושם חיובי על הלקוחות. החל משקיות, דרך אריזות ועד לקרטונים ממותגים.

תנו לנו לדאוג לאריזות – אתם תדאגו למכירות

אתם מבחינתכם צריכים לדעת כי המכירות ממשיכות מסביב לשעון. ככל שתמכרו יותר, כך תוכלו לחשוב על להגדיל את העסק בעתיד הנראה לעין. העסק הוא מקור הפרנסה שלכם ושל כל העובדים שמועסקים בו, וכך בדיוק עליכם להתייחס אליו. אין סיבה שתתחילו לדאוג בעצמכם למוצרי האריזה, זה עלול לגזול מכם זמן יקר. אז מה אנו מציעים לכם לעשות? פשוט להשאיר את העבודה בידיים שלנו. אנו נדאג לספק לכם מוצרי אריזה באיכות גבוהה, ואתם תמשיכו למכור בקצב מסחרר. כך שבעתיד תוכלו להגדיל את העסק, אל תיתנו לאף אחד לקצוץ לכם את הכנפיים.

shutterstock_286097438