השאירו פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 053-5853917
אודות

אודות

חברת מרכז האריזות הוקמה לפני למעלה מ-30 שנה על מנת לספק פתרונות אריזה לעסקים. כאשר המטרה המרכזית של החברה היא להציע את כל המוצרים האלו תחת קורת גג אחת. המשמעות היא שכל בעל עסק שמחפש קופסה, שקית או אפילו הדפסה על מוצר כזה או אחר יכול לפנות אלינו. הצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם על מנת להפוך את החלום שלכם למציאות. הרי מאחורי כל עסק עומד חלום קטן שחייב לבוא לידיי ביטוי. זה בדיוק מה שאנו עושים, ובדיוק מה שאנו נאפשר לכם לבצע. תוכלו לראות איך העסק שלכם עולה על דרך המלך בכל היבט אפשרי.

אספקת מוצרי אריזה לכל הארץ

זה לא משנה היכן העסק שלכם נמצא, אנו מבטיחים להגיע רק אליכם. לכל בעל עסק מגיעה האפשרות להציע ללקוחותיו את הפתרונות הכי איכותיים שיש. מהסיבה הזאת אנו מאפשרים לכל בעל עסק לפנות אלינו על מנת לקבל את הטוב ביותר. כבר אחרי התנסות אחת בלבד תבינו כי אצלנו כל מוצר הוא לא עניין של מה בכך. לרוב אריזות הן אלה שמייחדות את העסק שלכם בהשוואה לכל המתחרים. ברגע שנגיע עד לפתח העסק שלכם, לא תצטרכו להתאמץ יתר על המידה. רק לבצע את ההזמנה בכל פעם שנגמרת לכם האספקה.

מוצרי אריזה מרכז האריזות

יחס אישי לכל עסק

החשיבות של אריזות לעסק היא חשיבות קריטית, לעיתים היא תעשה את כל ההבדל. אם לא תעמידו לרשות העסק שלכם קופסאות ושקיות איכותיות, זוהי עשויה להיות בעיה בהמשך. אצלנו כל עסק מקבל יחס אישי והתאמה אידיאלית לדרישות שלו. אנו נלמד להכיר את העסק שלכם ואת הסיפור שעומד מאחוריו. אחרי שנרגיש שאנו מכירים את העסק על בוריו, נוכל להעמיד לרשותכם פתרונות איכותיים. כאשר כל מוצר יהיה כזה המותאם באופן אישי אליכם. לא תוכלו למצוא עוד פתרונות אריזה דומים באף עסק אחר ובטח שלא בעסקים המתחרים.

מוצרים איכותיים ללא פשרות

מוצרי האריזה שאותם תספקו ללקוחות אמורים להעיד על העסק שלכם. שקיות לא איכותיות עלולות להרחיק את הלקוחות מלפנות אליכם בעתיד. מהסיבה הזאת אינכם יכולים לקחת סיכונים ואינכם יכולים לעשות טעויות. אנו מבינים את גודל האחריות ועומדים בה בגבורה למעלה מ-30 שנה. אנו מספקים ללקוחותינו את הפתרונות הכי איכותיים שיש. כל מוצר מיוצר מחומרי הגלם הכי איכותיים על מנת שתוכלו להשאיר רושם חיובי על הלקוחות. החל משקיות, דרך קופסאות ועד לקרטונים ממותגים.

תנו לנו לדאוג לאריזות – אתם תדאגו למכירות

אתם מבחינתכם צריכים לדעת כי המכירות ממשיכות מסביב לשעון. ככל שתמכרו יותר, כך תוכלו לחשוב על להגדיל את העסק בעתיד הנראה לעין. העסק הוא מקור הפרנסה שלכם ושל כל העובדים שמועסקים בו, וכך בדיוק עליכם להתייחס אליו. אין סיבה שתתחילו לדאוג בעצמכם לקופסאות או שקיות, זה עלול לגזול מכם זמן יקר. אז מה אנו מציעים לכם לעשות? פשוט להשאיר את העבודה בידיים שלנו. אנו נדאג לספק לכם מוצרי אריזה באיכות גבוהה, ואתם תמשיכו למכור בקצב מסחרר. כך שבעתיד תוכלו להגדיל את העסק, אל תיתנו לאף אחד לקצוץ לכם את הכנפיים.

מגוון אריזות צבעוניות