אנחנו התחדשנו, עכשיו תורכם- מינימום הזמנה 500 ש''ח
חייגו עכשיו 053-9385948
אנחנו התחדשנו, עכשיו תורכם- מינימום הזמנה 500 ש''ח
השאירו פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 053-9385948
שקיות קרטון

שקיות קרטון

קטגוריות

שקיות קרטון נחשבו בעבר מוצר אריזה משני. כיום מבחר האפשרויות רחב מאוד, וקיימות המון אפשרויות שונות ומגוונות. עבודי אריזות מציעים מגוון רחב של שקיות מכל מיני סוגים, והלקוח אמור לבחור את השקית המתאימה עבורו מבין האפשרויות השונות. כיום שקיות הקרטון הן מאוד פופולאריות. מה גורם לאפשרות הזאת להיות מועדפת על לא מעט בעלי עסקים? שווה לכם לקרוא על הסיבות השונות על מנת שתוכלו לבחון אותן גם בעסק שלכם. אולי תגלו כי כל מה שחסר לעסק שלכם זה שקית קרטון ממותגת.

  • שקיות קרטון 340 יחידות
    לצפייה

שקיות קרטון עם מיתוג בהתאמה אישית 

המיתוג על השקית ללא ספק משנה את חוקי המשחק. אם תמתגו את השקית כמו שצריך היא תוכל לעשות עבודה מעולה מבחינתכם. שקית קרטון יכולה להגיע עם מיתוג של העסק בצורה בולטת לעין. כך שכל מי שיראה את השקית לא יוכל לפספס את העסק שאותו היא ממתגת. כל לקוח שיצא מהעסק שלכם עם השקית ביד יוכל לעשות לכם עבודת מיתוג עם תוצאות מוכחות.

ניתן לרכוש שקיות קרטון במגוון רחב של גדלים

הגודל של השקית הוא קריטי על מנת שהלקוחות יוכלו לאחסן בשקית את המוצרים השונים. שקיות אלו מגיעות במגוון רחב של גדלים, ולכן תוכלו לבצע את ההתאמות הדרושות. אתם יודעים איזה גודל יהיה אולטימטיבי עבור הלקוחות שרוכשים את המוצרים. יש חנויות שמוכרות מוצרים גדולים ולכן יהיו צריכות אריזות שמותאמות לגודל של המוצרים. במקרה הספציפי הזה כמעט ולא יהיו לכם מגבלות, תוכלו למצוא כאלו שיאפשרו לכל לקוח לסחוב את הקניות. זה לא משנה מה הוא רכש ובאיזה כמות.

שקיות קרטון

שקיות בעמידות גבוהה

זה נכון שיש שקיות עמידות יותר, אך עדיין העמידות של שקיות קרטון לא ניתנות לערעור. כל עוד בוחרים בחברה מקצועית שיודעת לייצר שקיות לא אמורה להיות הבעיה. הלקוחות מצידם יכולים לדעת כי השקית תחזיק להם מעמד גם לאחר מכן. יש כאלה שמגיעים עם אותה השקית על מנת לבצע עסקאות נוספות במקומות שונים. מבחינתכם מדובר על שיווק אידיאלי של העסק בכל מיני מקומות אחרים.

הלקוח יוצא מרוצה מהעסק

שקיות קרטון יאפשרו ללקוח לצאת מרוצה מהעסק. הוא רואה כי אתם בתור עסק לא התפשרתם על איכות השקיות. לפיכך הוא מבין כי גם לא תתפשרו על האיכות של המוצרים. מוצר האריזה שהלקוח מקבל משליכה לא מעט על חוות הדעת הסופית שלו. הוא לעיתים יקבל רושם מוטעה, כזה שיהיה מאוד קשה לשנות. לכן מוטב כי מראש תרכשו שקיות איכותיות שיעשו את העבודה. אנו כמובן מדברים על שקיות העשויות מקרטון, שהלקוח לא יסתיר את שביעות הרצון שלו.