אנחנו התחדשנו, עכשיו תורכם- מינימום הזמנה 500 ש''ח
חייגו עכשיו 053-9385948
אנחנו התחדשנו, עכשיו תורכם- מינימום הזמנה 500 ש''ח
השאירו פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 053-9385948
גלילי נייר אריזה

גלילי נייר אריזה

קטגוריות

לא מעט בעלי עסקים שפונים אלינו הולכים לאיבוד למול ההיצע הרחב של נייר האריזה. אנו עושים כל מאמץ על מנת להביא מבחר גדול של אפשרויות, ולאפשר לכל בעל עסק לעשות את הבחירה. אך איך אתם תוכלו לעשות את הבחירה שתהיו שלמים לגביה? הרי לכל בחירה שתעשו יהיו את היתרונות ואת החסרונות שלה. המדריך הבא נכתב על מנת לאפשר לכם לבחור גלילי נייר אריזה שמתאימים לעסק שלכם. יכול מאוד להיות כי בסופו של יום תבחרו יותר מאפשרות אחת.

 • גליל נייר בהדפס עיתון
  גלילי עיתון
  199
  לצפייה
 • גליל פצפץ מבית עבודי אריזות
  פצפץ
  164
  לצפייה
 • גליל נייר מטאלי
  גלילי נייר מטאלי
  199
  לצפייה
 • גליל נייר בעיצוב דמויות ילדים
  גלילי נייר ילדים
  199
  לצפייה
 • גלילי נייר לעטיפה
  גלילי נייר מעוצבים
  199
  לצפייה
 • גליל נייר חלק לאריזת מתנות
  גליל נייר חלק למתנות
  199
  לצפייה
 • דו צדדי כחול-כסף
  גליל נייר לאריזה דו צדדי כרומו
  250
  לצפייה

אילו מוצרים העסק שלכם מוכר?

השאלה הראשונה שתצטרכו לשאול את עצמכם היא אילו מוצרים אתם מוכרים. הרי גלילי נייר אריזה צריכים להתאים לסוג המוצרים שאותם הלקוח יידרש לארוז. אם המוצרים מיועדים לילדים, תרצו נייר אריזה שמתאים לאווירה. אם המוצרים מיועדים למבוגרים, יהיה עליכם לעשות בחירה שונה. תוכלו למצוא גם גלילי ניירות אריזה שמתאימים הן לגברים או לנשים. ברגע שתבינו מי הוא קהל היעד שלכם, הבחירה עשויה להיות פשוטה בהרבה.

מה הגודל של המוצרים הנארזים?

השאלה השנייה שמוטב לשאול היא מה הגודל של המוצרים הנארזים. כל עסק מוכר מוצרים מעט שונים, ולכן הגליל חייב להיות בגודל המתאים. באתר שלנו תוכלו למצוא היצע רחב מאוד של גלילי נייר אריזה בגדלים שונים. לכן יהיה עליכם לוודא כי המוצרים ייכנסו לתוך האריזה בקלות. אם לא תבצעו את ההתאמות הדרושות, יכול מאוד להיות כי בזמן אמת תגלו את הבעייתיות. לא חבל שזה יקרה רק כאשר ניירות האריזה כבר יהיו בעסק שלכם? ישנה אפשרות להקדים תרופה למכה.

אילו גלילי נייר אריזה הלקוחות מעדיפים?

מי כמוכם מכיר את הלקוחות הכי טוב? הרי הם נכנסים אליכם על מנת לרכוש מוצרים שונים ומגוונים. בעת בחירת גלילי הנייר לעסק יהיה עליכם לחשוב על הרצונות של הלקוח. תנסו לקלוע לטעם של הלקוחות עם ניירות אריזה שהם יאהבו. כך הם ירצו לארוז את המוצרים עם ניירות האריזה, ואולי אפילו ירצו גם לרכוש נייר אריזה לבית. ברגע שנייר האריזה יקלע לטעם של הלקוחות, לא תמצאו בעייתיות. כמו שאמרנו יכול מאוד להיות כי תמצאו מספר אפשרויות שמתאימות ללקוחות שלכם.

האם אתם צריכים נייר אריזה איכותי?

האיכות של נייר האריזה משתנה בין הסוגים השונים. תוכלו למצוא גלילי נייר אריזה איכותיים, אך המחיר שלהם כמובן יהיה בהתאם. האידיאל מבחינתכם יהיה למצוא ניירות אריזה שיספקו את הסחורה מבחינתכם. יש כאלה שמעוניינים להתפשר באיכות של המוצרים על מנת לחסוך מעט בעלויות. כל על עסק עושה את החישובים שלו על מנת לעשות את הבחירה הכי נכונה. נזכיר כי מה שמתאים לעסקים אחרים לא בהכרח יתאים גם לעסק שלכם. באתר של עבודי אריזות תוכלו למצוא היצע רחב של ניירות אריזה.